Відкрита лекція на кафедрі маркетингу

22:28, 22-09-2021

21 вересня 2021 р. о 13:30 відбулась відкрита лекція докторки економічних наук, доцентки, професорки кафедри маркетингу Писар Надії Богданівни на тему: «Діджитал-комунікації як інструмент сучасної маркетингової підтримки конкурентоспроможності підприємств». Лекцію було прочитано з навчальної дисципліни «Конкурентноспроможність підприємства» для студентів ІV-го курсу (МРД-41) денної форми навчання освітнього рівня «Бакалавр».

Присутні на відкритій лекції викладачі інших кафедр відмітили актуальність теми, сучасність і доступність змісту лекції для студентів, високий науковий рівень володіння матеріалом і різноманітність методів його представлення у логічній послідовності з активним використанням технічних засобів.

Лекцію проведено з дотриманням оптимального темпу засвоєння студентами навчального матеріалу, протягом усього заняття зберігався емоційний рівень викладання, контакт з аудиторією.

Присутні на лекції викладачі відзначили уміння лекторки зацікавити та активізувати роботу студентів, підтримувати дисципліну в аудиторії.