Участь викладачів кафедри Комп’ютерної інженерії у вебінарі «Академічна доброчесність та підготовка навчально-методичних матеріалів»

16:28, 24-09-2021

На минулому тижні викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії доєдналися до вебінару від Unicheck Україна та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти «Академічна доброчесність та підготовка навчально-методичних матеріалів».

Ключові аспекти вебінару:

• що потрібно врахувати при створенні навчально-методичних матеріалів;
  • юридичні та нормативні рекомендації, які допоможуть створити якісні програми й матеріали, що відповідатимуть вимогам сьогодення;
  • яким чином процес створення навчально-методичних матеріалів стосується академічної доброчесності у закладі освіти.

Особливу увагу викладачі звернули на тематику використання програмних продуктів для забезпечення академічної доброчесності навчально-методичних матеріалів та щодо сучасних інформаційних технологій для оцінювання результатів навчання здобувачів вищої освіти.

Такі вебінари є надзвичайно корисними для викладачів, адже ми постійно працюємо над удосконаленням навчально-методичного забезпечення кожного освітнього компонента та шукаємо шляхи та підходи покращення процесу викладання для ще більшого зацікавлення здобувачів освіти.

Фотографії