Відкрита лекція на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності

11:36, 25-09-2021

21 вересня 2021 р. о 11:45 відбулась відкрита лекція доктора економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Згурської Оксани Михайлівни на тему: «Організація біржової інфраструктури». Лекцію було прочитано з навчальної дисципліни «Біржова діяльність» для студентів 4 курсу (ПТБ-41) денної форми освітнього рівня «Бакалавр».

Викладачем, Згурською О.М, використано сучасні дидактичні прийоми, було опрацьовано великий обсяг науково-методичних матеріалів, що надало можливість у повній мірі розкрити питання та систематизовано подати матеріал. З метою підвищення рівня сприйняття інформації студентами, лектором представлено вагомі елементи лекції наочно з використання мультимедійного забезпечення.

Присутні на відкритій лекції викладачі інших кафедр відмітили їх актуальність, сучасність і доступність змісту лекції для студентів, високий науковий рівень володіння матеріалом і різноманітність методів його представлення у логічній послідовності з активним використанням технічних засобів. Лекцію проведено з дотриманням оптимального темпу засвоєння студентами навчального матеріалу, а також із дотриманням відповідного емоційного рівня викладання, налагодження контакту з аудиторією. Присутні на лекції викладачі відзначили уміння лектора зацікавити та активізувати роботу студентів, підтримувати дисципліну в аудиторії.