Представники компанії Global Logic зустрілись з першокурсниками

11:54, 27-09-2021

Партнер Державного університету телекомунікацій - компанія Global Logic нещодавно зустрілись із першокурсниками.

На зустрічі студенти дізнались про компнію, срецифіку її роботи, розташування офісів у світі, співробітництво з компаніями, вимоги до працевлаштування тощо.

Нагадаємо, що Global Logic - міжнародна компанія, що займається розробкою програмного забезпечення, наданням цифрових інжинірингових послуг, ІТ-аутсорсингом і виконанням науково-дослідних робіт. GlobalLogic входить в число найбільших гравців на ринку ІТ-аутсорсингу і R&D-індустрії.

Компанія спеціалізується на роботі з аналізом великих даних, хмарними сховищами даних, що вбудовуються системами і концепцією інтернету речей. Активно розвиває дизайн-практику, інтеграцію розробки та експлуатації, займається створенням мобільних додатків, а також забезпеченням безпеки.

До найбільших клієнтам компанії відносяться Volvo, Adobe, Continental і Google. GlobalLogic також працює з Fox, Oracle, Zappos, Sprint, Panasonic, Cochlear, HP, LA Galaxy, Harmonic, Innovative Interfaces і іншими брендами.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!