Участь у наукових конференціях

16:29, 28-09-2021

Згідно з інноваційним змістом навчання в Державному університеті телекомунікацій кожен науково-педагогічний працівник повинен володіти англійською мовою та займатися науковою роботою.

Зважаючи на це викладачі кафедри вищої математики, математичного моделювання та фізики працюють над вдосконаленням рівня англійської мови, підтверджуючи це участю в міжнародних закордонних конференціях. Зокрема, вже у вересні було взято участь у науково-практичному форумі “DIGITAL REALITY 2021”.

Таким чином викладачі не лише займаються науковою роботою, а й показують студентам наскільки математика тісно пов’язана з інформаційними системами та технологіями, кібернетичним захистом. Цим самим стирається тонка грань між «сухою» наукою та практичною реалізацією набутих знать в університеті.

Бажаємо всім творчих успіхів!