Програма jump into life:)

10:23, 30-09-2021

JUMP into life:) – це соціально-освітня програма, яка залучає талановиту молодь та сприяє розвитку майбутніх українських професіоналів. Участь в програмі безкоштовна, гнучкий графік розробляється індивідуально з персональним ментором, щоб студент міг продовжувати навчання.

Під час програми студенти знайомляться з повним циклом ведення бізнесу, реалізують практичні завдання, навчаються фокусуватися на досягненні індивідуального результату та занурюються в культуру роботи міжнародної компанії.

Ми допомагаємо молодим талановитим студентам отримати практичні навички для успішного старту кар’єри. За 13 років існування програми в ній взяли участь приблизно 400 джамперів та кожен третій студент отримав пропозицію працевлаштування.

Програма включає:

• 4 місяці практичних завдань;
  • 8 годин на тиждень;
  • підтримка індивідуального ментора;
  • відпрацювання навичок та практичних знань.

Наші локації: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків та інші міста України.

Етапи реалізації:

• 15 вересня 2021 - 31 грудня 2021 – відбір учасників програми, який включає отримання та опрацювання заявок на участь у програмі, телефонні співбесіди, інтерв’ю з менторами та фінальну бізнес гру.
  • 28 січня 2022 – відкриття програми.
  • 31 січня 2022 – 27 травня 2022 – виконання практичних завдань під керівництвом ментора за погодженим графіком; проходження теоретичних тренінгів.
  • 03 червня 2022 – захист фінальних робіт.

lifecell запрошує приєднатися до JUMP into life:) 2022!

Заповнюйте анкету та завантажуйте своє резюме.

НАША КОМАНДА ЧЕКАЄ САМЕ НА ВАС!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.