Привітання з Днем працівників освіти!

15:11, 01-10-2021

Щорічно у першу неділю жовтня українці вітають працівників освіти з професійним святом.

Іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій приєднуються до привітань.

Шановні викладачі та працівники Державного університету телекомунікацій! Щиро вітаємо з Днем працівників освіти!

У цей день ми дякуємо усім за вашу важку, але важливу та надихаючу працю.

Професія педагога потребує сил, наснаги та постійного самовдосконалення. Ми вдячні за вашу працю!

Зі святом!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації