Проходження науково-педагогічної практики магістрами спеціальності 126 Інформаційні системи та технології

09:34, 04-10-2021

Науково-педагогічна практика магістрів є обов'язковим компонентом освітньо-професійної програми для здобуття кваліфікаційного рівня магістра спеціальності 126 “Інформаційні системи та технології” та має на меті набуття студентом професійних навичок та вмінь здійснення самостійної науково-педагогічної роботи.

Науково-педагогічна практика - одна із форм навчання, невід'ємна складова процесу підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників за освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”.

Впровадження освітньо-професійної діяльності на базі педагогічної практики не лише сприяє значному підвищенню мотивації до отримання знань і формування відповідних компетенцій, але є й стимулом оновлення змісту освіти в цілому.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!