Переймаємо досвід впровадження академічної доброчесності від іноземних колег

14:09, 12-10-2021

Нещодавно викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем відвідали захід щодо впровадження академічної доброчесності в університетах США. Захід відбувався у форматі вебінару на тему “Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності” з Джейком Каспером - фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган та Брендоном Арнолдом - координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету, організованого в рамках проєкту “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ.

Завдяки цьому заходу учасники мали неоціненну можливість дізнатися про досвід Університету штату Мічиган та Темпльського університету у впровадженні принципів академічної доброчесності, зокрема у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності, оцінювання та створення практичних курсів з академічної доброчесності для здобувачів освіти.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!