XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Абревіатури та скорочення в сучасній англійській мові

17:16, 12-10-2021

Абревіатури та скорочення, зокрема, акроніми  застосовуються на заняттях з англійської мови  на кафедрі Англійської мови Державного університету телекомунікацій.

Реалії сьогодення, глобалізований світ та зростаючі потреби у спілкуванні та роботі між країнами та людьми різних мов та традицій вимагають підготовки висококваліфікованих спеціалістів, здатних брати участь у міжнародному співробітництві та формуванні нового ставлення до України у Європі та в цілому світ також.

Сучасний темп життя вимагає від друкованих засобів передачі великого об’єму інформації за найкоротший проміжок часу, ощаджуючи на письмі. Скорочення означає утворення нових слів, замінюючи ціле слово його частиною, що є дієвим по відношенню як до окремих слів, так і до словосполучень. Розглядаються найбільш популярні способи словотворення з точки зору структури і прагматики. Всі скорочені слова функціонують в мові як і звичайні інші, таким чином набираючи специфічні граматичні флексії. Всі вони традиційно діляться на: графічні абревіатури, заглавні абревіатури, лексичні скорочення, слова-гібриди. Окрім того, всі нові скорочення мають бути знайомими пересічному споживачеві, щоб їх можна було відразу впізнати при читанні. Але треба також пам’ятати, що нові скорочення не є мовним стандартом, хоча багато з них офіційно використовується в  усіх сферах. Маючи свої власні особливості стилю, вони вимагають від людини спеціальних навичок при їхньому написанні. В цілому, скорочення залишається одним з найбільш продуктивних способів написання якісних cлів  завдяки здатністю до запам’ятовування і ощадності на письмі.
 

Науково-методичне повідомлення підготувала
старший викладач кафедри Англійської мови Глуховська Н.А.

Читайте також
Переглядів: 3 690