Київ осінній очима іноземних слухачів підготовчого відділення

13:14, 13-10-2021

Осінній день, осінній день, осінній!
О синій день, о синій день, о синій!
Осанна осені, о сум! Осанна.
Невже це осінь, осінь, о! – та сама.

Ліна Костенко

Осінь — це чудова пора, яку оспівували найкращі поети, красу якої переносили на полотна художники, якій присвячували свої твори великі композитори. Вона зачаровує нас різними барвами дерев, останніми сонячними днями.

Викладачі кафедри української мови Державного університету телекомунікацій практикують проводити практичні заняття для іноземних слухачів підготовчого відділення під час екскурсії містом Києвом. 12.10.21 було проведено тематичну екскурсію “Осінній Київ”. На екскурсії окрім тематичних слів про кольори, назви дерев, навичок опису погоди, іноземні слухачі дізнались про історичні постаті українського народу такі як: Тарас Шевченко, Михайло Грушевський, Микола Лисенко, Богдан Хмельницький та Ярослав Мудрий.

Кожній екскурсії передує словникова робота до теми і, звичайно ж, вивчається поезія українських авторів. Так, на заняттях з української мови іноземні слухачі вивчили поезію Ліни Костенко “ОСІННІЙ ДЕНЬ” і прогулюючись парком вони цитували цю поезію.

Прогулянка парком Тараса Шевченка налаштувала іноземних слухачів підготовчого відділення на позитивне сприйняття екскурсії.

Парк. Який він гарний! На золотому тлі вже пожовклого листя виділяються надзвичайно яскраві плями осик і кленів. Легке листя повільно падає та шелестить під ногами.

Як добре серед осінньої яскравої природи, довго не хочеться залишати її, розлучатися з цими золотими осінніми днями

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.