Розпочинай кар'єру Java девелопера разом з SoftServe - партнером кафедри Інженерії програмного забезпечення!

12:31, 10-11-2021

Рано чи пізно кожен студент ІТ-спеціальності замислюється над тим, як і де знайти перше робоче місце. Компанія-партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення SoftServe запрошує студентів приєднатися до реальних проектів в рамках спеціальної програми стажування на базі SoftServe IT Academy.

Скільки триватиме стажування?

• Java Developer on Kyiv Project триватиме з 15.11.2021 по 20.02.2022.

Як потрапити в команду інтернів SoftServe?

• Потрібно зареєструватися, успішно скласти тестування з обраної технології та англійської, а також пройти інтерв’ю. Заповнюй заявку до 11 листопада  https://hubs.ly/H0-Nvd30
  • Як альтернатива технічному тестуванню:

1) Поділись із SoftServe своїм Java проектом через GitHub репозиторій - подати свій проект

2) Переглянь код проекту, на якому ти хочеш стажуватися та надішли Pull Request на GitHub з новою функціональністю або виправленням помилок.

• Якщо в тебе недостатньо досвіду чи знання, аби скласти сертифікацію, пропонуємо взяти участь у Java Online Marathon.

Які знання потрібні, щоб прийняти участь в стажуванні?

• ґрунтовні знання мови Java та чітке розуміння принципів ООП
  • SCRUM, Git
  • серверні технології Java-стеку (Spring/Hibernate)
  • рівень англійської мови Intermediate+

Які soft&tech навички дає стажування?

• Розробка веб-додатків на Java (стажування на web проектах)
  • Ефективна взаємодія з QC, DevOps, DB інженерами
  • Робота  за методологією Agile (SCRUM, Kanban)

Яку підтримку забезпечує SoftServe?

• Інтерни протягом всього періоду стажування отримують поради ментора і наставництво технічного експерта.
  • Експерти SoftServe IT Academy завжди готові поділитися знаннями та допомогти у виконанні завдань.

Навчайся на реальних ІТ-проектах разом із SoftServe та отримай свою першу роботу в ІТ!