Перемога соціологів в проекті «Студентська ініціатива» під егідою Британської Ради

12:57, 30-11-2021

Студенти кафедри «Соціології» не лише надихаються знаннями, отримуючи їх від своїх викладачів, а також активні в громадському житті. Студентка 2 курсу групи СТД-21 Засімчук Анастасія пройшла конкурсний відбір для участі в освітньому проєкті онлайн-табір «Active Citizens Camp». Впродовж декількох тижнів Анастсія буде прокачувати навички, необхідні для втілення студентських ініціатив, а по завершенню проєкту отримає грант на реалізацію соціальних ініціатив від Британської Ради. Ми вітаємо Анастасію та віримо, що студенти нашої кафедри мотивовані до змінотворення, вміють вести ефективний діалог, розробляти та впроваджувати в життя соціальні ініціативи.

Практична реалізація отриманих під час навчання навиків, є невід’ємною складовою освітньої програми підготовки соціологів, а дисципліни професійного спрямування та наявність потужної матеріально-технічної бази кафедри допомагають нашим студентам отримувати знання щодо розробки, організації та проведення ініціативних проєктів, на основі яких студенти оволодівають ключовими soft-skills соціолога, можуть займатись проектною діяльністю та приймаючи участь в грантових програмах.

Кафедра Соціології

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси