Навчання іноземців з любов’ю до своєї роботи

10:31, 03-12-2021

Василь Стус своєму синові у листі писав: “Але обов’язково ‒ бути доброю людиною, тобто такою, що намагається більше віддати іншим, аніж брати. ”

У державному університеті телекомунікацій викладачі кафедри української мови навчають розмовляти, писани, мислити не тільки українських студентів, а і іноземних. Головне правило щиро любити свою роботу, свою мову і свого учня. Так студент – це учень, який прийшов в університет отримати знання. І головне від викладача – це професійно надавали освітні послуги з любов’ю до своєї роботи.

Результат володіння українською мовою іноземним студентом залежить від атмосфери спілкування викладач-викладач, студент-викладач, студент-студент. На заняттях з української мови ця атмосфера існує. Щиро віримо в позитивний результат навчання.

“Кожен учитель, який любить своїх учнів, свою справу, любить життя,- безкінечно важливий для Всесвіту. Адже любов - вище космічне, і той, хто любить, отримує безцінну, дивовижну здатність творити Простір Любові, у якому людина зі звичайного земного створіння перетворюється на провідника вищих Божественних енергій.”

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси