Підписано угоду про співпрацю з «EPAM Systems»

16:09, 25-10-2015

22 жовтня 2015 року підписано угоду про співпрацю між Державним університетом телекамунікацій та ТОВ «ЕПАМ Системз».

EPAM Systems - американська ІТ-компанія, виробник замовленого програмного забезпечення, фахівець з консалтингу, резидент Білоруського парку високих технологій. Штаб-квартира компанії розташована в Ньютаун (США, штат Пенсільванія), а її відділення представлені в 17 країнах світу. Компанія EPAM була заснована в 1993 році в Прінстоні (штат Нью-Джерсі) двома однокласниками Аркадієм Добкіним (він раніше емігрував до США і працював в компанії SAP) і Леонідом Лознером. Назва компанії походить від «Effective Programming for America». Перші офіси були відкриті в США та Білорусі. Пізніше були відкриті центральний північноамериканський офіс в Лоренсвілль, США, штат Нью-Джерсі і центральний європейський офіс в Будапешті, Угорщина, а також офіси з обслуговування клієнтів у Великобританії, Німеччині, Росії, Казахстані, Україні, Польщі, Швеції, Швейцарії, Болгарії та Білорусі.

У березні 2004 року EPAM придбала компанію Fathom Technology в Угорщині, а у вересні 2006 VDI в Росії, утворивши єдину компанію під ім'ям EPAM Systems зі штатом співробітників в 2200 чоловік.

У 2012 році компанія здійснює ряд придбань на північно-американському ринку, в числі яких канадська компанія Thoughtcorp і великий постачальник послуг з розробки цифрових стратегій та організації мультиканального взаємодії Empathy Lab.

У 2014 році EPAM придбала китайську ІТ-компанію Jointech (Joint Technology Development Limited), за рахунок чого, як випливає з прес-релізу EPAM, розширила свої можливості в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні і купила американського постачальника послуг для охорони здоров'я та медико-біологічного сектора GGA Software Services.

На українському ринку ІТ-послуг компанія EPAM Systems посідає друге місце.

Рейтинг IT-компаній (за dou.ua)

Компанії

Загальний бал

Проф. ріст

Умови праці

Зарплати і бонуси

Визнання моєї праці

Комунікація з керівницвом

Відносини з колегами

SoftServe

544 анкети

EPAM

Ciklum

GlobalLogic

ELEKS

Infopulse

Luxoft

Діяльність компанії пов’язана з:

• ІТ-консалтинг
  • Розробка програмного забезпечення
  • Інтеграція додатків
  • Портування і міграція додатків
  • Тестування програмного забезпечення
  • Створення виділених центрів розробки на базі EPAM Systems
  • Розробка цифрових стратегій

Колектив кафедри Прикладного програмування сподівається, що співпраця буде плідною та дасть можливість студентам отримувати знання та практичні навички згідно вимог роботодавців ІТ-галузі.