Участь у Proffstore Hackathon

12:45, 22-12-2015

12-13 грудня 2015 студенти групи ПД-21: Паламарчук Артем, Кравченко Анатолій, Бєлова Анастасія, Дацюк Юлія, Ісса Самі, Лященко Віталій під керівництвом асистента кафедри Тихонова Євгенія Сергійовича взяли участь у найбільшому Хакатоні в Україні.

У Хакатоні, що організований Міжнародною біржею фріланса Proffstore і командою Hackraft взяло участь 644 спеціалістів з IT сфери. Цей рекорд, офіційно зареєстрований Книгою Рекордів України, зробив Proffstore Hackathon найбільшим в Україні за всю історію та одним з найбільших хакатонів в Європі.

Proffstore Hackathon дав можливість кожному учаснику проявити себе і протестувати всі свої нестандартні та божевільні ідеї. Розроблялися програми та сервіси, що стосуються фрілансу, освіти, спорту, музики, аналітики, HR, екології, розваг, психології і навіть мейк-апу. Учасники подали більше ста проектів, з яких у фінал увійшли 28 кращих.

Тихонов Є.С. зі студентами Паламарчуком Артемом і Кравченко Анатолієм у проекті брали участь у ролі Front-End розробників і були учасниками команди 2HD - Two Hour Delivery. Проект 2HD - Two Hour Delivery нагородили відзнакою "За ідею".

Бєлова Анастасія, Дацюк Юлія, Ісса Самі, Лященко Віталій допомагали як волонтери проекту.

Команда 2HD - Two Hour Delivery

Back-End: Vyacheslan Vorobey

Andoid App: Sergey Gulenko

Front-End: Artem Palamarchuk, Evgeiy Tykhonov, Anatoliy Kravchenko

Designer: Alexander Shakhovsky

Tech Lead: Maxim Romov

Project/Product Manager: Enver Ablyaev

Про проект

2HD - це freelance платформа, що об'єднує інтернет-магазини з майже необмеженими ресурсами для доставки товарів покупцям.

Бізнес-процес, реалізований у системі:

1. Магазин створює заявку на доставку товару покупцеві (Web)

2. Кур'єр переглядає список відкритих заявок (Android app)

3. Ознайомившись з деталями, кур'єр заявляє про готовність її доставити (Android app)

4. Отримавши і доставивши товар, кур'єр позначає заявку, як закриту (Android app)

Припущення:

- Вартість доставки товару обговорюється магазином з клієнтом і підлягає оплаті кур'єру за фактом доставки товару

- Кур'єр зобов'язаний оплатити товар при отриманні, а магазин зобов'язаний його прийняти назад, якщо покупець відмовився його отримати і оплатити кур'єру

Цілі по реалізації проекту в рамках Proffstore Hackathon

Кабінет продавця (Web app):

- Аутентифікація магазину

- Створення заявки