НЕ ПРОПУСТІТЬ ЧАРІВНУ МИТЬ!

12:36, 19-05-2017

Не кодом єдиним живе програміст

Навчальний семестр вже підходить до кінця, на вулицях Києва вже  розквітли дерева та квіти, уся природа радіє наближенню літньої пори. Студенти за партами вже починають мріяти, як в них гарно пройдуть літні канікули, планують поїздки на море, у гори, або у інші мальовничі місця. А поки що студенти активно готуються до своїх заліків та екзаменів.

Проте наближення сесії не мусить заважати насолоджуватися у вільний час різними мальовничими місцями у Києві.

Одним з таких місць є Національний Ботанічний сад міста Києва. Це місце називають однією з окрас міста, місцем, де можна відпочити тілом і душею, де можна поринути в глибокі думки, насолодитися різноманітними красотами матінки природи.

Ботанічний сад входить до природно-заповідного фонду України та є об'єктом комплексної охорони, він відноситься до земель природного та історико-культурного призначення, які цілодобово знаходяться під охороною.

Київський ботанічний сад на сьогоднішній день посідає одне з перших місць серед усіх ботанічних садів у Європі по кількості різноманітних живих рослин, а також по маштабу своєї території та по рівню наукової діяльності. До складу усього ботанічного саду входять вісім підрозділів.

Зараз в ботанічному саду квітнуть півонії, бузок. Доречі, у київському ботанічному саду налічується 21 вид бузку (із 28 у усьому світі), 90 сортів і приблизно 90 декоративних гібридів.

Не пропустіть чарівну мить! Відвідайте ботанічний сад, відчуйте пахощі бузку, відпочиньте перед ще одним випробуванням у Вашому студентському житті-черговою сесією! І з новими силами продемонструйте все чого ми Вас навчили, а Ви вивчили впродовж цього семестру. Світлого розуму та впевненності у собі! Ми в Вас віримо! Успіху на сесії!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.