Безкоштовні консультації до фахового випробування за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення

12:44, 19-07-2017

Шановні випускники коледжів!

Якщо Ви бажаєте продовжити навчання та отримати перспективну спеціальність, якщо Ви бажаєте навчатись на програміста, то Вам до нас! Звичайно, Ви можете навчатись самостійно, на он-лайн курсах, читати книжки і т.д. Але щоб влаштуватись на омріяну роботу теоретичних та практичних знань може не вистачити. На сьогодні існує єдиний шлях для досягнення успіху в ІТ-індустрії: отримання глибоких системних університетських знань та практичних навичок в ІТ-компаніях (у менторів).

Кафедра Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій реалізує для Вас ці можливості. Ми співпрацюємо з компаніями «EPAM», «CyberBionic systematics» і завдяки цій співпраці студенти кафедри мають можливість брати участь в реальних проектах, проходити практику та стажування на фірмах та підприємствах ІТ-індустрії, навчатись в тренінгових центрах, отримувати міжнародні сертифікати про підтвердження своїх практичних знань від CyberBionic systematics, Microsoft, Hewlett Packard, Cisco. У нас викладають молоді та ініціативні представники ІТ-індустрії!

Студенти працюють в хмарному середовищі Office 365 ліцензованому від Microsoft. Навчально-матеріальна база постійно оновлюється, а знання та уміння, які здобуває наш випускник відповідають вимогам роботодавців на ринку праці.

Спеціально для тих, хто невпевнений в своїх знаннях, хто боїться фахового випробування, але мріє навчатися за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення, кафедра проводить серію консультацій. На консультації Ви дізнаєтесь про перелік питань, отримаєте список рекомендованої літератури та відповіді на свої запитання. На консультації будуть розглянуті питання з дискретної математики та основ інженерії програмного забезпечення. А ще познайомитесь з Університетом, з викладачами кафедри та отримаєте впевненість в своїх силах.

Консультації відбудуться 20 липня та 21 липня, 23 та 24 липня 2017 року о 14.00 в 326 ауд.

Ми втілимо Вашу мрію у життя!!

Чекаємо на Вас!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.