«Way to success»

09:13, 06-10-2017

Зустріч студентів факультету Інформаційних технологій  з представниками індустрії компанії Epam Systems Ukraine.

5 жовтня 2017 року в актовій залі Державного університету телекомунікацій пройшов захід, якій ініціювали партнери кафедри Інженерії програмного забезпечення компанія Epam Systems Ukraine.

На сьогоднішній день компанія багато часу приділяє освітнім проектам, що мають на меті донести студентам інформацію про ті знання та навички, які дадуть їм можливість досягти УСПІХУ в ІТ, а компанії отримати якісного фахівця. Саме для цього команда компанії Epam завітала в цей похмурий та дощовий день до Державного університету телекомунікацій.

Перед студентами факультету Інформаційних технологій виступив Senior Software Developer Станислав Усачев, якій працює в компанії з 2016 року, він детально розповів про свій шлях в компанію та роботу над останнім проектом.

На зустрічі був присутній керівник освітніх програм Epam в Україні Максим Почебут, який надихнув аудиторію своєю палкою промовою, особливо звернув увагу, що на сьогоднішній день не достатньо знати одну технологію. В ІТ сьогодні потрібні фахівці, які є ІНЖЕНЕРАМИ та вільно володіють декількома технологіями та мовами програмування.

Кожен з доповідачів наголошував на необхідності вільного володіння англійською мовою.

Приємно відмітити виступ випускника Державного університету телекомунікацій, а зараз співробітника компанії ЕРАМ Евгенія Тихонова, який крім того є аспірантом та старшим викладачем кафедри Інженерії програмного забезпечення. Зараз Евгеній координує напрям JAVA та DevOps в навчальному центрі ЕРАМ.

Після кожного виступу студенти мали можливість задавати питання, на які отримували змістовні відповіді.

Шановні студенти, дякуємо Вам за цікавість та активність.

Не хвилюйтесь, якщо не всі терміни, які Ви почули сьогодні Вам були зрозумілі. Сподіваємось, що Ви отримали рекомендації та план саморозвитку. Успіху в досягненні мрій!!!

EPAM University Programs

Intro to the programs