Пара в офісі ЕРАМ: «Створи свій стартап!»

10:36, 20-11-2017

Кожен раз, відвідуючи офіс компанії ЕРАМ, студенти отримують нову, найсвіжішу інформацію про розвиток ІТ, про тенденції на ринку України та Світу. Чого чекати та до чого себе готувати.

У студентів групи ПД-23, пара з  дисципліни «Професійна практика програмної інженерії», відбулась в офісі компанії «ЕРАМ». Після презентації про історію компанії та екскурсію офісом, студенти мали можливість почути лекцію від Максима Почебута на тему: «Створи свій стартап!».

Про стартами студенти чули неодноразово. Стартап – це нещодавно створена компанія, що будує свій бізнес на основі інновацій або інноваційних технологій, не вийшла на ринок, або почала на нього виходити і що володіє обмеженими ресурсами. Часто стартап-компанії називають «гаражними».

Особливо часто термін «стартап» застосовується відносно інтернет-компаній та інших фірм, що працюють в сфері ІТ, проте, це поняття розповсюджується і на інші сфери діяльності. От і в компанії ЕРАМ є свій ЕРАМ-гараж, де співробітники, у вільний від роботи час, створюють власні невеличкі проекти.

Україну дуже часто називають країною стартапів. Приблизно 5-10 років тому у нашій країні з’явилася значна кількість великих проектів, які вже встигли досягти визнання закордоном. До них відносяться такі проекти, як онлайн-сервіс перевірки граматики Grammarly, один з найбільших фотобанків у світі Depositphotos, додаток для модифікації відео у реальному часі Looksery.

Для усіх людей, які спроможні сьогодні вийти із своєї зони комфорту, стартап дає багато можливостей для заробітку та реалізації своїх мрій та ідей.

На сьогоднішний день програмування за технічним завданням вже не актуальне, сьогодні замовник чекає від Вас пропозицій, і саме, можливо Ваш студентський стартап може знайти свою реалізацію у великому проекті. Спробуйте себе: створіть свій стартап!, - сказав Максим Почебут на завершення лекціі.