Захист практики студентами 2 курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення

11:45, 02-03-2018

Ознайомча практика є першим етапом комплексної практичної підготовки студентів зі спеціальності Інженерія програмного забезпечення. Впродовж 2 тижнів наші студенти мали можливість ознайомитись з робочим місцем програміста, поглибити та застосувати набуті знання, побачити та відчути роботу ІТ компанії зсередини.

Кожен студент повернувся з практики з своїми враженнями. Під час захисту студенти демонстрували презентації, в яких розповідали, де проходили практику, що зробили, ділились своїми емоціями:

• Cyber Bionic Systematics дуже чудова компанія. Вони надали нам гарні знання що стосуються нашої професії.
  • Проходив практику в компанії «ИМСА»  Сподобалось працювати в молодому, дружньому колективі.
  • Проходив практику в Cyber Bionic, це був чудовий досвід роботи у ІТ компанії.
  • Практика в Cyber Bionic. Отримала нові знання, був наданий доступ до курсів ITVON та практичних  занять. Є можливість подальшого навчання у компанії та отримання практичних навичок.
  • Пропозиції:зробити практику тривалішою, бо 2 тижні недостатньо.Сподобався керівник  практики від Cyber Bionic запропонував кожному саме те, що індивідуально підходило.
  • Практика в Cyber Bionic. Був відкритий доступ до онлайн-курсу Frontend-developer.
  • Отримала нові корисні знання за спеціальністю. При сумлінній праці є можливість залишитися працювати у компанії.
  • Проходив практику у ТОВ «Неткрекер». Дуже  відома фірма, в цілому практикою задоволений, а також набув досвід роботи у фірмі такого формату.

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення  висловлює подяку партнеру кафедри компанії Cyber Bionic Systematics за надані знання та можливості нашим студентам.