Попередній захист дипломної роботи на кафедрі Інженерії програмного забезпечення

16:58, 06-05-2018

В 2018 році на кафедрі Інженерії програмного забезпечення очікується перший випуск бакалаврів. Викладачі кафедри підходять до захисту відповідально, тому на засіданні кафедри було вирішено провести два попередніх захисти. Так, перший попередній захист студентів денної форми відбувся на минулому тижні.

Попередній захист дипломної роботи покликаний реально оцінити рівень підготовки дипломної роботи студентом. З цією метою завідувач кафедри Онищенко В.В. призначила комісію в складі: професора Ільїна О.Ю., доцентів Яскевича В.О., Шевченко С.М., Жебка В.В., старших викладачів Гаманюка І.М., Золотухіної О.А. та асистентів Дібрівного О.А та Гребенюка В.В.

Кожен студент спробував себе у презентації своєї роботи та виголошенні промови на тему своєї роботи, викладачами кафедри були надані рекомендації до подальшої роботи.

Остаточний попередній захист призначено на 21 травня 2018 року на 15.00 в ауд. 326 для денної форми та 23 травня 2018 року для заочної форми на 15.00 в ауд.326

На попередній захист у студента повинні бути: повністю готова робота (у непереплетеному вигляді).

На попередній захист студент повинен подати дипломну роботу та підготувати доповідь, в якій чітко повинно бути відображено:

• які завдання дослідження і яким чином вирішені;
  • які результати, як наслідок вирішення поставлених завдань, отримані, тощо.

Ключові моменти доповіді повинні бути відбиті і у роздатковому матеріалі.

Метою проведення попереднього захисту роботи на кафедрі є:

• перевірка дотримання вимог щодо змісту роботи (виходячи з наданого завдання) та її оформлення;
  • перевірка наявності усіх супровідних документів (відгук наукового керівника, матеріали апробації результатів дослідження);
  • перевірка готовності автора до захисту роботи в ДЕК (вільне володіння матеріалом дипломного дослідження, здатність правильно відповідати на питання стосовно суті та результатів дослідження, наявність демонстраційного матеріалу для публічного захисту роботи).

Комісія після докладного ознайомлення про хід виконання дипломних робіт надасть висновок про якість проведеної студентом роботи, зробить зауваження з доопрацювання і дасть відповідні рекомендації.