Стажування викладачів кафедри ІПЗ в компанії EPAM

22:55, 19-05-2018

Завершилось стажування викладачів в ІТ компанії EPAM. Це була суміш практичних завдань, актуальних лекцій, фахового спілкування та підтримки від дружнього кола однодумців.

В програмі взяли участь  16 викладачів київських університетів, серед них і викладачі кафедри ІПЗ Державного університету телекомунікацій, зокрема доцент Шевченко С.М. та завідувач кафедри Онищенко  В.В.

Компанія ЕРАМ - партнер кафедри ІПЗ та Державного університету телекомунікацій розуміє як ніхто, що кадрові питання потрібно вирішувати, не чекати змін ззовні, треба робити свій внесок в розвиток індустрії та самим починати зміни.

Так, ще три роки тому, коли розпочалась співпраця нашого Університету з компанією ми розуміли, що якість випускника ВНЗ треба покращувати, а кількість дипломованих спеціалістів, які можуть працювати в ІТ галузі є дуже низькою. Проблема полягала в тому, що викладачі не завжди розуміли, якими знаннями та навичками повинні володіти майбутні випускники. Саме для того, щоб доносити вимоги ІТ компанії до студентів та викладачів, та зменшити дистанцію між тим, чому навчаємо, і тим, що потрібно, в Державному університеті телекомунікацій була започаткована робота по співпраці кафедри з компанією-партнером.

Завдяки тісній співпраці з компаніє EPAM на кафедрі Інженерії програмного забезпечення було оновлено навчальний план, а стажування викладачів кафедри в компанії дозволить його  втілити та донести сучасні практичні знання до студента.

Щиро вдячні фахівцям компанії ЕРАМ,  які витратили свій час, поділились з нами своїми знаннями та досвідом. Ми відчули підтримку та впевненість, що робимо, саме те, що потрібно ІТ галузі.

Дякуємо за співпрацю і чекаємо на нові проекти!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.