СТАЖУВАННЯ В ІТ-КОМПАНІЇ!

12:51, 07-08-2018

До УВАГИ студентів старших курсів кафедри Інженерії програмного забезпечення та споріднених спеціальностей!

Літо чудовий час, щоб відпочити та отримати новий досвід та знання, а ще… час на проходження співбесід !

З 3 вересня 2018 року компанія Xpand www.xpandsoftware.com організує оплачуване стажування тривалістю — 1 місяць для Microsoft Dynamics NAV програмістів.

Стажування в ІТ компанії Xpand - це досвід роботи із реальними проектами, цікаві заняття із кваліфікованими спеціалістами, працевлаштування найуспішніших кандидатів.

Алгоритм дій для зацікавлених:

Крок 1: до 9 серпня надіслати заявку на  email  hr@xpandsoftware.com (в темі листа вкажи Internship Developer), у листі зазначити своє прізвище та ім’я, назву навчального закладу, курс, контактний email та номер телефону.

Крок 2:10 серпня отримай письмове підтвердження на електронну адресу із усіма деталями.

Крок 3: 13 серпня прийди на тестування.

Крок 4: 20 серпня отримай результати та пройди співбесіду.

Крок 5: а з 3 вересня розпочати стажування у дружній команді!

Крок 6: і якщо програму стажування пройдено успішно, то вже у жовтні отримати  роботу!

ПРОВЕДИ ЛІТНІЙ ЧАС ІЗ КОРИСТЮ ТА ЗНАЙДИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ!