Хакатон для ІТ-розробників!

07:58, 07-10-2018

Маєш ідею та мрієш про її втілення? Зареєструйся та візьми участь у хакатоні з можливістю виграти грошовий приз для реалізації своєї мрії.

5 причин чому

• Перший в Україні захід, який об’єднує інноваторів та бізнес для створення кругової економіки
  • Можливість для українських науковців та молоді заявити про себе і знайти застосування сталим інноваціям в реальному бізнесі
  • Допомагає вирішити амбіційні кейси бізнесу та зробити вашу компанію екологічно відповідальною
  • Хакатон —синергія особистостей задля створення інноваційних продуктів
  • Відкриває можливості для іноземних інвестицій в українську науку та стартапи

Теми та програма

• Продовження життєвого циклу продукту!
  • Сервіси, продукти, рішення, що продовжують життєвий цикл споживчих/побутових товарів.
  • Продукт як сервіс
  • Лізинг чи оренда обладнання, плата за сервіс, відхід від того щоб володіти, радше користуватися.
  • Шерингова економіка
  • Платформи зі спільного використання речей чи ресурсів.
  • Відновлюваність матеріалів та ресурсів

Все, що стосується перероблюваності, безпечного розкладання, компостування нових матеріалів та продуктів з них, відновлюваних джерел енергії та ресурсів.

• Рішення та матеріали, що замінять пластик
  • Ресурсоефективність та переробка
  • Все, що стосується переробки “сміття” у цінне: recycling, upcycling, down-cycling.
  • «Круговий» дизайн

Для кого

• Аспіранти та науковці
  • Студенти та старшокласники
  • Старт-апи та молоді підприємці
  • ІТ-розробники

Хакатон відбудется 14-15 жовтня 2018 року. Реєстрація та більш детальна інформація за посиланням: https://cehackathon.com

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.