Нові партнери кафедри Інженерії програмного забезпечення, нові можливості для студентів

16:32, 01-12-2018

22 листопада 2018 року кафедрою Інженерії програмного забезпечення було розпочато співпрацю з новими партнерами. Наразі підписано угоду між Державним університетом телекомунікацій та компаніями ELEVONDATA (індійська компанія штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку) та Greenlife Sciences (індійська компанія штаб-квартира в Варшаві).

В рамках угоди про співпрацю передбачено:

1. співпрацю в області науки і освіти
  2. обмін студентами України та Індії (короткотерміновий 3-4 місяці) у сфері Blockchain
  3. обмін викладачами щодо Blockchain Management
  4. організацію міжнародних конференцій, симпозіумів, спільних проектів
  5. проходження практики студентами університету в Індії

Blockchain - технологія збереження даних в розподіленій базі даних, яка підтримує перелік записів, так званих блоків, що постійно зростає. База захищена від підробки та переробки. Кожен блок містить часову мітку та посилання на попередній блок хеш-дерева.

Студентів, зацікавлених у проходженні практики в Індії за напрямом Blockchain (початкові необхідні знання: С++ або Java, базова розмовна англійська мова), прохання записатись в ауд.326 (Коба Андрій Борисович).

Зустріч з представниками компаній та зацікавленими студентами запланована на середу 5 грудня 2018 року о 11.45 в конференц-залі.