Співпраця з найкращими – запорука успіху наших випускників!

14:42, 26-04-2020

Колектив кафедри Інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій щиро вітає компанію GlobalLogic Ukraine, яку названо найкращою компанією-роботодавцем у галузі "Інформаційні технології" за результатами Randstad Employer Brand Research, Україна – 2020!

У глобальному дослідженні Randstad Employer Brand Research, яке проводиться вже 19 років, в цьому році взяли участь понад 185 000 респондентів з 33 країн, які оцінили понад 6000 компаній, а українське дослідження в 2020 році об'єднало 7861 українців!

Респонденти оцінювали компанії за наступними ключовими критеріями: фінансова платоспроможність, застосування найпередовіших технологій, хороша репутація, гарантії зайнятості, кар'єрне зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна атмосфера, баланс між роботою та особистим життям, приваблива компенсація і соціальний пакет.

Радіємо Вашим успіхам разом з Вами і вдячні за співпрацю!

Наша співпраця розпочалась не так давно, 17 жовтня 2018 року , коли компанія GlobalLogic вперше у Києві запросила викладачів київських технічних університетів на GlobalLogic Kyiv University Teachers Open Day

Але за цей час ми встигли багато:

1. Так, 13 листопада 2019 року ми провели зустріч представників компанії зі студентами, де розповіли про тренди галузі, особливості роботи в компанії, необхідні компетенції, про програми стажування для студентів, відповіли на питання студентів
  2. Доцент Яскевич В.О. та професор Онищенко В.В. були серед 23 викладачів з 6 провідних університетів Києва, які пройшли навчання в програмі для викладачів "Проектний підхід у вищий освіті", яку компанія GlobalLogic Ukraine запустила в Києві в квітні 2019 року. Під керівництвом експертів компанії Олександра Оваденко та Влада Симоненко викладачі кафедри ІПЗ отримали базові знання з менеджменту та інформацію про новітні тренди в управлінні, дізналися як живуть проекти у великій компанії, навчилися створювати практичні кейси для студентів на прикладах, наближених до реальних проектів та як використовувати методи гейміфікації навчання дорослих.
  3. Результатом участі в програмі "Проектний підхід у вищий освіті" стало впровадження в новому навчальному році елементів проектного менеджменту для студентів 1 курсу професором Онищенко В.В., в дисципліні «Основи інженерії програмного забезпечення» та спроби керувати командами студентів доцентом Яскевичем В.О при виконанні лабораторних робіт з дисципліни «Web-програмування»

Попереду ще багато творчих планів та задумів. Це і спільні навчальні проекти, спільні курси. На цьому шляху ми вже зробили декілька кроків, сподіваємось після карантину все зможемо реалізувати для теперішніх і майбутніх студентів!

Дякуємо за співпрацю, з Вами завжди цікаво і корисно, ще раз вітаємо з визнанням Ваших заслуг!