Інструктори Академії Сisco тепер і на кафедрі Інженерії програмного забезпечення

17:13, 26-04-2020

Родзинкою підготовки МАГІСТРІВ за напрямом Інженерія програмного забезпечення в Державному університеті телекомунікацій є DevOps та Embedded-програмування. Співпраця з компаніями EPAM, GlobalLogic, Infopulse показала, наскільки ці напрямки є пріоритетними для ІТ-компаній і як вони цінують випускників з відповідними знаннями.

Працюючи над розробкою дисциплін, ми постійно консультувались з представниками компаній, спільними в обох курсах була необхідність викладати студентам модуль по комп’ютерних мережах (Network). В минулі навчальні роки наші магістри слухали ці модулі завдяки викладачам кафедри Комп’ютерної інженерії та проходили сертифікацію в академії Cisco. Саме викладачі кафедри Комп’ютерної інженерії мали статус інструктора академії Cisco. Кількість магістрів на кафедрі ІПЗ постійно зростає і академія Cisco, в особі Олени Домотенко, запропонувала кафедрі підготувати власних інструкторів.

Так, в грудні 2019 року професори Бондарчук А.П., Онищенко В.В. та доцент Негоденко О.В. взяли участь у зимовому буткампі компанії Cisco в м.Дніпро та подали заявку на навчання інструкторів кафедри в рамках гранту НТУ «Дніпровська політехніка», а з січня по квітень завдяки гранту мали можливість проходити навчання безкоштовно з оновленого курсу  CCNAv7: Introduction to Networks. Це курс для початківців, адміністраторів, присвячений ресурсам та інструментам академії та використанню платформи Cisco NetSpace. Кожен інструктор-початківець повинен його пройти. Завдяки проходженню 17 модулів, 4 лабораторних та практичним роботам та успішно складеному фінальному екзамену Бондарчук А.П., Онищенко В.В., Негоденко О.В. успішно досягли рівня інструктора при проходженні курсу CCNAv7 при National Technical University «Dnipro Polytechnic» під керівництвом тренера інструктора Яни Панферової.

В рамках підготовки викладачі кафедри ІПЗ взяли також участь в тижні підвищення кваліфікації з Cisco, послухали чергові україномовні сесії IDP Week. В якій Nataliia Poliakova підготувала сесію з серії Packet Tracer Track, а Олексій Борисенко розповів про API.

Отриманий досвід доцент Негоденко О.В. вже застосувала в дисципліні «Комп’ютерні дискретні структури» під час вивчення зі студентами теми «Графи».

Отже, тепер в рамках модуля Introduction to Networks наші майбутні магістри будуть вчитись:

• Налаштовувати комутатори та кінцеві пристрої, щоб забезпечити доступ до локальних та віддалених мережевих ресурсів.
  • Пояснювати, як протоколи фізичного та рівня зв’язків даних підтримують операцію Ethernet в комутованій мережі.
  • Налаштовувати маршрутизатори, щоб увімкнути підключення між віддаленими пристроями.
  • Створювати схеми адресації IPv4 та IPv6 та перевіряти мережу підключення між пристроями.
  • Пояснювати, як підтримують верхні шари мережі OSI додатки.
  • Налаштовувати невелику мережу з найкращими методами безпеки.
  • Усувати несправності у підключенні в невеликій мережі.

А допомогти все зрозуміти та успішно пройти сертифікацію нашім магістрам зможуть власні інструктори кафедри ІПЗ.

Колектив кафедри ІПЗ щиро вдячний компанії Cisco, керівнику Центру підтримки академій Cisco Premier+ при НТУ «ДП», професору Леоніду Івановичу Цвіркуну, тренеру інструктору Яні Панферовій та менеджеру програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні Олені Домотенко за постійну підтримку та сприяння!

Співпраця триває, а наші інструктори почали вивчення CCNAv7: Switching, Routing, and Wireless Essentials

Запрошуємо до МАГІСТРАТУРИ кафедри Інженерії програмного забезпечення! Ви отримаєте знання та навички, які дадуть Вам змогу мати цікаву високооплачувану роботу, а навчати Вас будуть професіонали своєї справи!