Як кафедра Інженерії програмного забезпечення розвиває основні навички для успіху в ІТ

18:48, 28-05-2020

Що потрібно, щоб стати гарним ІТ-спеціалістом? Над цим питанням замислюються сьогодні випускники нелегкого 2020. Спілкуючись з ІТ компаніями, ми сформулювали основні навички, які потрібно мати або розвивати в собі:

1. Знання англійської мови

І це навіть не так вимога роботодавців, як життєва необхідність програміста. Знання мови потрібне не лише щоб спілкуватись з замовниками чи шукати інформацію. На практиці програмістам доводиться дуже багато читати технічної документації англійською. І робити, зазвичай, це потрібно швидко. Окрім того, від рівня володіння іноземною мовою напряму залежить, чи потрапите Ви на роботу в компанію.

Тільки в Державному університеті телекомунікацій існує унікальна система підготовки з англійської мови. Система дала результат, адже 90% випускників спеціальності 121-Інженерія програмного забезпечення на рівні бакалавр успішно здали ЗНО з англійської мови та продовжили навчання в магістратурі. Результати наших випускників коливались від 180 до 200 балів

1. Навчатися впродовж життя, так, наче Ви тільки йдете до школи

Щоб влаштуватись на роботу вам доведеться багато і наполегливо працювати: самостійно, в аудиторії, в гуртках та курсах. Але щоб втриматись та зростати професійно вам доведеться вчитись постійно. І дуже важливо не зупинятись на досягнутому.

Тільки у нас, студент може прийти в деканат і сказати, що в нього найкращий викладач, викладач, який змусив рухатись вперед, розвиватись та реалізовувати себе!

1. Перфекціонізм

Вміння доводити до кінця розпочату справу – це шлях до успіху та кар'єрного зростання в ІТ.

Як би не було важко, ліньки, вміння організувати себе і перемогти, саме цьому ми вчимо наших студентів кожен день, а зараз, під час карантину, це стало ще більш актуально.

1. Бути стресостійким

Фахівці, які не вміють пристосовуватися до екстремальних умов, швидко мислити, робити висновки, знаходити вихід зі складних ситуацій, уже нікому не потрібні.

Наші студенти постійно беруть участь в конкурсах студентських наукових робіт, в міжнародних олімпіадах, де ще можна полоскотати собі нерви і наблизитись до реальних умов ІТ-проектів.

1. Робота в команді

Існує безліч стереотипів про роботу програміста, що це хлопець, який не слідкує за своєю зовнішністю, не вміє спілкуватись, має проблеми в стосунках з протилежною статтю, типовий соціопат. Проте це не так. Комунікація – це ключ до успіху у будь-якій сфері, а в ІТ-сфері особливо.

Саме тому наші студенти вже з першого курсу вчаться працювати в команді, вчаться чути один одного, вміти спокійно ставитись до думки іншого та пробачати недоліки.

Ви ще сумніваєтесь, куди йти вчитися? Ми навчаємо навичкам, які будуть необхідні і через 10років, а це означає, що успіх Вам гарантований!

Кафедра ІПЗ чекає саме на тебе!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.