Сертифікати Advanced Programming in Cpp від академії Cisco отримали студенти першого курсу кафедри Інженерії програмного забезпечення

16:15, 14-06-2020

Другий семестр для студентів першого курсу кафедри Інженерія програмного забезпечення був цікавим і насиченим різними видами діяльності. Карантин змусив студентів груп ПД-11-ПД-14 навчатись самостійно, підвищувати свою кваліфікацію. Для вивчення нового матеріалу, практичного відпрацювання та узагальнення і систематизації знань з дисципліни «Алгоритми і структури даних» доцентом кафедри ІПЗ Негоденко О.В., яка є сертифікованим інструктором академії Cisco, було запропоновано студентам в додатковому порядку пройти курс «CPP - Advanced Programming in C++» від Networking Academy Cisco.

Для майбутньої професії розробника програмного забезпечення даний курс дозволяє отримати навички з тем:

• шаблони,
  • послідовні та асоціативні контейнери STL,
  • модифікація та зміна алгоритмів STL,
  • сортування операцій STL,
  • Операції злиття STL,
  • Утиліти та функціональна бібліотека STL,
  • STL Advanced I / O.

Після успішного складання всіх модулів 60 студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення отримали сертифікати Cisco Advanced Programming in C++. Це стало можливим завдяки інноваційному змісту навчання, що був запроваджений в Державному університеті телекомунікацій, та тісній співпраці роботодавців та партнерів Університету.

Дякуючи надійному партнеру Державного університету телекомунікацій Академії Cisco, сертифікація студентів в рамках курсів є безкоштовною і починається з першого курсу тільки в ДУТ!

Вітаємо першокурсників з першим професійним сертифікатом та бажаємо нових досягнень!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.