Захист дипломних робіт студентами денної та заочної форм на кафедрі Інженерії програмного забезпечення відбувся!

18:24, 19-06-2020

Впродовж двох тижнів студенти кафедри Інженерії програмного забезпечення презентували та захищали свої проекти, демонстрували працююче програмне забезпечення та відповідали на питання членів державної екзаменаційної комісії.

Незважаючи на незвичні і складні умови захисту: частина студентів захищали свої роботи online, частина очно в масках, у студентів зникала електрика, був нестабільний інтернет, захист пройшов успішно!

Кафедра Інженерії програмного забезпечення висловлює щирі слова подяки компанії Cisco, в особі Олени Домотенко, за надану можливість проводити захист на платформі Cisco Webex Meetings, все працювало чітко та надійно! Платформа Cisco Webex Meetings стала для нас та студентів місцем стабільності та підтримки, викладачі і студенти не помічали екрану, було чітке враження, що ми проводили захист в звичних для нас умовах.

Вітаємо бакалаврів та магістрів кафедри Інженерії програмного забезпечення з гідним представленням своїх робіт! Бажаємо успіху в професійному та особистому житті! Частинка нашого сердця назавжди з Вами! І ми знаємо, що це взаємно. Ми почули від Вас слова вдячності, які дають нам сили та впевненність рухатись далі. Дякуємо Вам, що обрали нас!