12 серпня о 15.00 - День відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій в форматі вебінару на тему: «Вступ 2020: Який з напрямків ІТ обрати»

13:19, 11-08-2020

Шановні абітурієнти!

Вже 13 серпня 2020 для Вас розпочинається час подачі заяв до обраних Університетів, ми розуміємо, що у Вас накопичилось багато запитань і не всі Ви мешкаєте в Києві, щоб до нас приїхати.

Тому, саме для Вас, в середу, 12 серпня 2020 о 15.00 відбудеться день відкритих дверей Навчально-наукового інституту Інформаційних технологій, який пройде онлайн на платформі СiscoWebex в форматі вебінару на тему: «Вступ 2020: Який з напрямків ІТ обрати».

Модератором зустрічі буде директор ННІІТ доктор технічних наук, професор Бондарчук Андрій Петрович.

Учасники зустрічі представили спеціальності ІТ-напрямку, а саме:

• 121 - Інженерія програмного забезпечення - Доктор технічних наук, професор Онищенко Вікторія Валеріївна,
  • 122 - Комп'ютерні науки (Штучний інтелект) – Доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович
  • 123 - Комп'ютерна інженерія - Доктор технічних наук, доцент Ткаченко Ольга Миколаївна
  • 126 - Інформаційні системи та технології - Доктор технічних наук, професор Сторчак Каміла Павлівна.

Під час дня відкритих дверей абітурієнти:

• Отримають відповіді на свої нагальні питання, щодо подачи заяв на вступ
  • Дізнаються, ким зможуть працювати в залежності від свого вибору та на яку заробітну плату зможуть розраховувати
  • Порівняють особливості навчання на спеціальностях галузі знань 12-Інформаційні технології
  • Здійснять онлайн екскурсію аудиторіями ННІІТ.

Запрошуємо  всіх, кому цікава тема, долучитись до нас. Зустріч запланована у двох частинах: загальна інформація про спеціальності, віртуальна екскурсія та відповіді на запитання!

Для участі в заході непотрібно реєструватись, просто натисніть кнопку ДОЛУЧИТИСЬ до ЗАХОДУ!

Чекаємо на зустріч з Вами

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.