Сертифіковані курси в допомогу дистанційному навчанню студентів кафедри Інженерії програмного забезпечення

12:05, 26-10-2020

Інструктори Академії Cisco кафедри інженерії програмного забезпечення долучили студентів до дистанційних спеціалізованих курсів.

Так, для забезпечення дисципліни «Спеціальні мови програмування» студенти 4 курсу вивчають онлайн  PCAP: Programming Essentials in Python під керівництвом інструктора Негоденко О.В. Мова Python - це дуже гнучка, об'єктно-орієнтована мова програмування, знання якої корисно для інформаційної безпеки, мережевих технологій і Інтернету речей.

Напрямок DevOps є основою при підготовці магістрів нашої кафедри, який дозволяє у майбутньому розумітися у декількох сферах одночасно і вміти вправно використовувати набуті знання. В час дистанційного навчання для забезпечення різних розділів напряму DevOps магістрів 5 курсу підключено до курсів Академії Cisco:  Introduction to the Internet of Things, CCNA: Switching, Routing, and Wireless Essentials та CPP: Advanced Programming in C++ під керівництвом інструктора Бондарчука А.П.

Після завершення курсу студенти зможуть пройти сертифікацію PCAP - Certified Associate in Python Programming, яка безкоштовна, дякуючи надійному партнеру Державного університету телекомунікацій Академії Cisco,  і отримати іменний міжнародний сертифікат для успішного працевлаштування.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.