На допомогу нашому студенту

13:05, 26-02-2021

Для забезпечення процесу навчання, сприяння засвоєнню знань в умовах зростання вимог до підготовки фахівців за спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення колектив кафедри Інженерія програмного забезпечення кожного року у відповідності до розвитку інформаційних технологій, а також актуальності мов програмування для розробки програмного забезпечення, оновлює навчально-методичні посібники. Цього року викладачі  кафедри Інженерія програмного забезпечення, а саме, завідувач кафедри Негоденко О.В., професор Бондарчук А.П., доцент Трінтіна Н.А., Терещенко О.І., розробили та надрукували методичні рекомендації до вивчення дисципліни «Спеціальні мови програмування».

Так, звичайно, літератури на сьогодні з даної проблематики достатньо, проте представлення студентам матеріалу для вивчення найкраще може зробити той, хто володіє  методичною майстерністю донести дану інформацію, –  викладач.  І при цьому враховується і науковість, і доступність, і систематичність.

У даному посібнику достатньо практичних прикладів для засвоєння теоретичних знань та практичних вмінь для відпрацювання навичок розробки програмного забезпечення мовою Python.

Для використання даного посібника потрібно перейти за посиланням.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.