Перше знайомство з роботою ІТ-компаній

15:50, 07-03-2021

Ознайомча практика студентів є важливою складовою навчального процесу. Вона дозволяє студентам придбати нові знання й уміння для оволодіння майбутньою професією. Для наших студентів, а саме, для студентів 2 курсу кафедри Інженерія програмного забезпечення вона проходила з 15.05 по 26.02.

Наші партнери – Epam Systems, CyberBionic Systematics, Infopulse та інші компанії протягом двох тижнів залучали студентів до проектів, показували життя ІТ з середини на своїх платформах.

EPAM Systems University в Києві  – найбільший офіс в Україні, який навчає та переводить в продакшен сотні джуніорів щороку. Велике комьюніті викладачів, менторів та контрибьюторів забезпечує високий рівень знань та навичок випускників по 14+ напрямах. Щоб потрапити до команди Epam Systems, студенти проходили відбір у два етапи: перший – тест зі знання англійської мови; другий – технічний тест. Кращим запропонували долучитись до курсів і продовжити роботу в команді.

А компанія CyberBionic Systematics для студентів-практикантів розробила власний план дій:

• перегляд необхідних відеокурсів для виконання завдання;
  • аудіювання на предмет засвоєння інформації, невеличкий фідбек по результатам;
  • виконання завдання дистанційно в умовах пандемії.

Все цікаве для наших студентів тільки починається, оскільки на 3 курсі чекає виробнича практика на платформах відомих компаній.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.