Партнерство в дії: Agile практика у Sigma Software University

15:51, 06-04-2021

Кожного року кафедра інженерії програмного забезпечення розширює коло компаній-партнерів. Одним із напрямків співпраці з даними компаніями є проходження студентами третього курсу  виробничої практики.

В цьому році шведська компанія Sigma Software, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення клієнтам по всьому світу, запросила команду з шести найкращих студентів (Марія Юрченко, Юрій Кухаренко, Артем Матвійчук, Максим Мельник, Віталій Руденко, Данило Кондратюк) кафедри до участі у Agile практиці. Протягом п’яти тижнів студенти під керівництвом ментора Юрія Лоєнка, Java Developer у Sigma Software, навчалися працювати як справжня команда, вибудовувати процеси, розробляючи власний проєкт. Під час фінального демо команда презентувала продукт «DutCinema».

Андрій Сомов, тренінг менеджер у Sigma Software University разом з командою фахівців Sigma Software надали практичні поради для подальшої роботи, а також оцінили проєкт студентів на відмінно.

Щиро дякуємо нашим партнерам за практичний досвід і маємо надію, що наших розробників чекають цікаві проєкти у майбутньому.