Попередній захист бакалаврів денної форми навчання Інженерії програмного забезпечення

14:14, 17-05-2021

19 травня 2021 року з 9.00 на платформі Google Meet відбудеться попередній захист бакалаврів денної форми кафедри Інженерії програмного забезпечення. Регламент- виступ до 15 хвилин, відповіді на питання до 15хвилин.

Приєднатись до наради: https://meet.google.com/mxs-ymet-dzg

ПІБ Студента(повністю)

Тема бакалаврської роботи

ПІБ керівника, науковий ступень,вчене звання

Власенко Іван Юрійович

Створення мобільного застосунку для комунікації місцевої влади з мешканцями міста на фреймворку React Notive.

Кравченко Юрій Васильович

Створення мобільного застосункудля ведення статистики по ловлі риби на фреймворці ReactNotive.

Кривошапка Дмитро Олександрович

Розробка мобільного застосунку для управління особистими доходами та витратами мовою С#.

Ліщук Ігор Валерійович

Розробка фреймворку для web-додатків мовою PHP.

ст. викладач Дібрівний О.А.

Логункова Анастасія Ігорівна

Розробка програмного додатку для навчання з курсу «Алгоритми та структуриданних» мовою С#.

Логункова Євгенія Ігорівна

Розробка мобільної гри для вивчення основ тестування програмного забезпечення на базі Android Development Tools для Eclipse

.

Напненко Максим Віталійович

Розробка програмного забезпечення з елементами ігрового навчання англійської мови з використанням Unity 2D для програми Android.

Ніколайчук Максим Анатолійович

Розробка програмного забезпечення щодо обліку наукової та професійної діяльності викладачів мовою програмування С#.

Осадчий Богдан Олександрович

Розробка мультиплеєрної гри «Funshot multiplayer» в жанрі «шутер» з використанням ігрового двигуна Unity для платформи Android.

Тригуб Владислав Юрійович

Розробка програмного забезпечення для конфігурації персонального комп’ютера мовою C#

асистент Коваленко Д.С.

Фетько Юрій Іванович      староста

Розробка Front-end частини для learning-додатку “CAMPUS” з

використанням фреймворку Angular

ст. викладач

Коба А.Б.

Цілуванська Вікторія Володимирівна

Розробка мобільного додатку «Personal accounting» для моніторингу фінансових витрат на мові C#

Черниш Володимир Володимирович

Розробка гри «Great Walk» в жанрі 2Д платформер з використанням ігрового двигуна Unity та мови програмування С#.

Шульчевський Євгеній Олександрович

Розробка мобільного сервісу для замовлення продуктів на мові програмування С#.

к.т.н., доцент Жебка В.В.

Щербина Андрій Сергійович

Розробка програмного забезпечення інтерактивної системи для вивчення історії за допомогою мови програмування Java.

к.т.н., доцент Золотухіна О.А.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.