Чому я хочу стати програмістом?

11:38, 15-07-2021

Шановні абітурієнти, сьогодні ви стоїте перед вибором майбутньої професії. Добре, якщо вже визначилися. А ми звертаємося до тих, хто вагається або не знає. Тому спробуємо представити роботу програміста в Україні.

Почнемо з аналітичних даних [джерело https://itc.ua/news/dou-ua-yaki-zarplati-otrimuyut-ukra%D1%97nski-it-rozrobniki-vlitku-2021-roku/]:

1. середній вік українського розробника складає 29 років і серед ІТ-розробників 8% становлять жінки (дівчата, задумайтеся);
  2. Київ посідає перше місце серед міст України  (42,3%) по кількості розробників ПЗ;
  4. найголовніше – заробітна плата: за останні 6 місяців вона зросла у середньому на 20% і зараз становить

Разом з цим хочемо відмітити, що професія ІТ-розробника , - це професія, яка не залежить від корисних копалин, що можуть себе вичерпати; професія, яка завжди буде розвиватися і бути актуальною. Програміст є затребуваним у всіх сферах суспільства, бо ІТ-технології- це теперішнє та майбутнє нашого існування.

Переконали? Запрошуємо на навчання до нас!