У наших студентів професійне свято – День програміста!

10:06, 13-09-2021

На 256 день року, тобто 13 вересня програмісти всього світу відзначають своє професійне свято - День програміста. Це число обрано не випадково, воно для ІТ є символічним. Число 256 відповідає кількості чисел, які можна представити за допомогою одного 8-бітного байта, поширеній одиниці вимірювання обсягу даних. Вісім бітів, що в свою чергу можуть мати значення 0 або 1, дають можливість закодувати у двійковій системі 28 різних чисел. Число 256 обрано також тому, що це максимальний ступінь числа 2, який не перевищує кількості днів у році.

Вперше ідея святкування «Дня програміста» була оприлюднена в 1996 року, і в ряді країн цей день входить в число державних свят. Проте, на жаль, в Україні День програміста святкують неофіційно.

Програмування – це мистецтво, а програмісти – це ті чаклуни, що можуть набори символів перетворювати в зображення, ігри, сайти та усілякі програми, поєднуючи при цьому знання математики та інженерії.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення щиро вітає студентів з професійним святом - Днем програміста. Бажаємо мегабайти цікавих ідей, гігабайти везіння і терабайти успіху!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "121-Інженерія програмного забезпечення" кафедри Інженерії програмного забезпечення та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.