CAREER DAY з компаніями – партнерами кафедри Інженерія програмного забезпечення

12:45, 22-10-2021

Навчальний процес студентів кафедри Інженерія програмного забезпечення тісно пов’язаний з практичною діяльністю, проходження практик на базах компаній-партнерів, а головне – можливість реального працевлаштування в найкращих ІТ-компаніях.

21 жовтня Навчально-науковим інститутом інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій був проведений захід – День кар’єри в студентському центрі, в якому брали участь партнери кафедри Інженерія програмного забезпечення компанії Sigma Software і Yalantis.

Постійний партнер кафедри Sigma Software створив Sigma Software University – освітню платформу, для обміну знаннями та розвитку ІТ-спільноти в Україні. Поєднуючи 19-річний досвід компанії в різних галузях та сильну команду експертів-практиків, компанія допомагає професійно зростати та опановувати нові напрямки як початківцям, так і досвідченим фахівцям, та сприяє формуванню інноваційного ІТ-community країни.

Новий партнер кафедри компанія Yalantis – це cервісна IT-компанія, яка проєктує комплексні технологічні рішення та будує довготривалі партнерські відносини вже 13 років. Компанія працює з доменами supply chain, healthcare, real estate, FinTec, telecommunication з клієнтами США, Європи, Азії, Австралії. Сьогодні команда налічує майже 500 спеціалістів у різних містах України та продовжує зростати, а також активно розвиває освітній напрямок: проводить безкоштовні школи з розробки (React.js, Node.js, Golang, Ruby, Python) та інших напрямів (Business Analysis, QA, Project Management, Copywriting), організовує мітапи та воркшопи для обміну знаннями, підтримує розвиток ІТ-спільноти в Україні.

Кожна компанія презентувала напрямки своєї роботи, майбутнє бачення ІТ-спеціаліста, а також можливість проходження сертифікованих курсів з подальшим, важливим для студентів, працевлаштуванням!