Запрошуємо вас відвідати кафедру Публічного управління та адміністрування

11:12, 21-01-2022

Шановні абітурієнти та ваші батьки!

Кафедра Публічного управління та адміністрування Державного університету телекомунікацій готує фахівців спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»! Це ЄДИНА спеціальність в Україні, що надає в повному обсязі ВСІ компетенції з управління масштабного рівня (бізнес-структурами, великими колективами, громадою, містом, регіонами, державою).

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» надає унікальні можливості та фундаментальні перспективи для всіх, хто її обрав. Саме ця спеціальність (на відміну від інших) дає можливість здобути фах, який, без перебільшення, буде актуальним та затребуваним завжди. А інноваційний освітній підхід та унікальність набутих компетенцій (знань, умінь, навичок), отриманих у Державному університеті телекомунікацій, гарантовано забезпечать кожному здобувачу спеціальності високооплачувану посаду та кар’єрне зростання!

У межах спеціальності кафедра Публічного управління та адміністрування здійснює підготовку за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти за інноваційними освітніми програмами.

Сфера, де може працювати випускник Державного університету телекомунікацій спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»:

• центральні та місцеві органи влади;
  • органи місцевого самоврядування;
  • державні установі та організації;
  • міжнародні неурядові організації;
  • некомерційні організації;
  • громадські об’єднання та організації;
  • державні та громадські фонди;
  • наукові й освітні установи;
  • банківські структури;
  • установи та організації державної, комунальної, приватної форми власності тощо.

На кафедрі Публічного управління та адміністрування створена потужна матеріально-технічна база з технікою останнього покоління. У розпорядженні кафедри сучасні лабораторії: навчально-тренінговий центр із розробки інноваційних моделей державного управління суспільними процесами; лабораторія комунікаційних технологій у державному управлінні.

Запрошуємо Вас відвідати нашу кафедру 21.01.2022 з 16:00 до 17:00 години ознайомитися з інноваційними змінами в навчанні, втіленими на кафедрі, з матеріально-технічною базою та лабораторіями з сучасним обладнанням, які дозволять в майбутньому обыйняти перше високооплачуване робоче місце в органах публічного управління та адміністрування!