Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телкомунікацій запрошує до навчання!

14:13, 15-05-2015

Україна – одна з небагатьох країн світу, в якій космічна галузь має досить високий рівень розвитку. В наш час велике значення в житті всього людства грають телекомунікації. Важливе місце в телекомунікаціях займають супутникові телекомунікації, що забезпечують передачу даних, супутниковий інтернет, супутникове телебачення, супутниковий зв'язок в місцях де інші технології не ефективні або не можуть бути впроваджені.

Безперечно, причетність країни до цивілізованого світу визначається ще й рівнем її участі в космічній діяльності.  Є країни які не можуть конкурувати з провідними країнами в космічній галузі. Україна має таку можливість. Власне, космічна галузь України є однією з небагатьох, які забезпечують сталий розвиток нашої економіки, і має реальні перспективи виходу на міжнародні ринки високотехнологічної продукції. Причини такого успіху в тому, що нині наша держава має всі складові – наукову, технологічну, виробничу і кадрову – для здійснення повномасштабних космічних проектів в тому числі щодо супутникових телекомунікацій.

В Державному університеті телекомунікацій саме з таких міркувань була створена у 2014 році кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій. На кафедрі викладаються навчальні дисципліни пов’язані з супутниковими телекомунікаціями.

Кафедра співпрацює з Державним космічним агентством України на підставі договору про співпрацю який укладений 10 жовтня 2014 році між Державним космічним агентством України та Державним університетом телекомунікацій. Приймає учать у круглих столах щодо обговорення проектів Закону України “Про державне регулювання в сфері супутникової навігації”.

Перший круглий стіл проведено в Державному космічному агентстві України 19 та 20 листопада 2014 року

Другий круглий стіл проведено 05 та 06 грудня 2015 року

Кафедра співпрацює з лідером телекомунікаційних послуг фіксованого та супутникового зв’язку «Датагруп».

Datagroup

Результатом співпраці є проходження практики студентами по закінченні якої вони отримують сертифікати про досягнений рівень.

На кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій створено студентський науковий гурток «Супутникові телекомунікації».

Керівник гуртка: к.т.н, МАХОНІН ЄВГЕН ІВАНОВИЧ.

Запрошуємо до участі у науковому гуртку який працює щочетверга з 15:15 до 16:50 в аудиторії 211.

Для запису у гурток звертатися на кафедру Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій аудиторія 211.

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про супутниковий зв’язок, інтернет, аерокосмічні системи зв’язку та навігації, надійність телекомунікаційних систем отримати сертифікат від лідера телекомунікаційних послуг фіксованого та супутникового зв’язку «Датагруп» кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій дозволить здійснити Ваші мрії.

Запрошуємо на навчання!  Чекаємо на Вас!