Кафедра Комутаційних систем запрошує до навчання!

21:32, 15-05-2015

В Україні швидкими темпами відбувається розвиток глобальної інформаційної інфраструктури, яка стає життєво необхідною інформаційною магістраллю для функціонування різних сфер промисловості, економіки, бізнесу, освіти та всіляких соціальних систем. Створення нового телекомунікаційного обладнання, технологій передачі даних вимагають нових висококваліфікованих фахівців, яких для різних підприємств зв'язку готує Державний університет телекомунікацій.

Кафедра Комутаційних систем є однією з передових кафедр, яка готує фахівців в області Інформаційних технологій. Потужна лабораторна база створена на кафедрі дозволяє студентам отримати практичні навички роботи на новітньому комутаційному обладнанні, такому як: цифрові станції комутації, ІР-АТС, Гнучкі мультиплексори, віртуальні телефонні станції та багато іншого обладнання передових світових виробників.

Колектив кафедри - це висококваліфіковані викладачі, які забезпечують викладання дисциплін на високому професійному рівні.

Керівний та викладацький склад кафедри Комутаційних систем постійно працює над підвищенням якості освіти, використовуючи для цього різносторонні форми зв’язку з виробництвом, а також навчаючись за програмами, які організовуються Міністерством освіти і науки  України, підприємствами – лідерами галузі зв’язку: Watson Telecom, Alcatel-Lucent, Asterisk, профільними міжнародними організаціями, та партнерами з країн Європи та СНД.

Студенти випускники, маючи достойний теоретичний, а насамперед практичний багаж знань, є затребуваними фахівцями на ринку праці, і стають співробітниками таких передових компаній у галузі зв’язку як МТС, Київстар, Watson Telecom, Укртелеком та інші. При цьому середня заробітна плата фахівців у галузі телекомунікацій є достойною та конкурентноспроможньою.