Нова та перспективна спеціальність «Електроніка»

16:47, 12-03-2018

За результатами наполегливої роботи кафедри «Телекомунікаційних технологій», підготовлена для перспективної спеціальності «Електроніка» акредитаційна справа відповідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 р. №512, науково-педагогічний склад, науково-методичний матеріал, науково-технічна база зсучасним обладнанням та партнери провідних фірм, що зацікавлені в освідченних фахівцях.

Оскільки електроніка грає провідну роль в науково-технічній революції. Впровадження електронних приладів в різні сфери людської діяльності значною мірою (частенько вирішальною) сприяє успішній розробці складних науково-технічних проблем, підвищенню продуктивності фізичної і розумової праці, поліпшенню економічних показників виробництва. На основі досягнень електроніки розвивається промисловість, що випускає електронну апаратуру для різних видів зв'язку, автоматики, телебачення, радіолокації, обчислювальної техніки, систем управління технологічними процесами, приладобудування, а також аппаратуру світлотехніки, інфрачервоної техніки, рентгенотехніки і ін.

Знання електроніки, це космічні можливості.

Лазер (лабораторія NASA)

Ми пропонуємо вам навчатись на кафедрі «Телекомунікаційних технологій» по спеціальності 171 «Електроніка». Пропонуємо стати фахівцем, який навчиться розробляти нові радіоелектронні пристрої та системи, буде здатний впроваджувати нові оптичні, фотонні, квантові та радіо технології, керувати процесами технічного обслуговування оптичних і радіоелектронних пристроїв та систем.

Все це неможливо без сучасної та інтелектуальної спеціальності «Електроніка»!