Абітурієнти, Ви матимете успіх там, де ви кращі за інших і де ви можете те, що інші не можуть: ділова освіта в університеті телекомунікацій надає надсучасні управлінські компетенції, яких немає в інших ВНЗ

08:56, 06-07-2018

Інноваційні розробки кафедри Публічного управління та адміністрування університету телекомунікацій спрямовані на забезпечення інноваційного змісту спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» абсолютно наближеного до поточних та перспективних потреб ринку праці з фаху. Хоча не без гордості можна зауважити, що науково-практичні розробки ДУТ є ексклюзивними і саме вони відрізняють нашу спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» і наш заклад вищої освіти від всіх інших.

В основу розробок та цілковитої модернізації спеціальності покладений основний принцип:

«Не успішна (популярна, модна) спеціальність робить людину успішною у кар’єрі та житті. Людина стає успішною лише тоді, коли вона краще за інших робить свою справу та вміє більше за інших».

Спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування» на ринку освітніх послуг є достатньо новою, перспективною та популярною. Попит на неї стрімко зростає. Зацікавленість теж. Тому чимало закладів вищої освіти взялися за реалізацію її на ринку освітніх послуг. В цей час це фактично для кожного вишу є безпрограшною позицією, тому що попит на неї стрімко зростає. Тобто, можна сказати, що вишам не конче потрібно зараз докладати зусиль задля якоїсь модернізації даного фаху. Справи і так йдуть вгору. А як для ринку праці та, власне, для абітурієнтів? Чи дійсно ситуація на ринку праці сприятиме саме сьогоднішнім абітурієнтам через 5-6 років в цій спеціальності? Чи така надвелика армія держслужбовців із шаблонними знаннями буде потрібна країні, в той час як загальна політика держави спрямована на скорочення саме цієї категорії шаблонних працівників? Крім того, основний вектор перетворень у державі спрямований і на створення нового управлінця із підприємницьким духом та новітніми управлінськими знаннями міжнародного рівня.

Крім того, не варто забувати, що будь-яка робота в житті людини є фундаментом всього її життя. Так, саме те, чим займаємось і визначає наше «сьогодні» і наше «завтра». Звучить пафосно, але це суть життя. Моральна та матеріальна віддача від справи, яку робиш, від своєї впевненості у своїх спроможностях відбивається на нашому особистому житті та визначає успіх і в ньому.

Матеріальна забезпеченість, активність та впевненість членів родини зумовлюють і клімат родини. Це не є новиною. Отже, фах, який обирає абітурієнт, значить більше, ніж просто майбутня спеціальність.

З огляду на все вище визначене, науково-педагогічним колективом кафедри Публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Державного університету телекомунікацій було розроблено і впроваджено новітні освітньо-професійні програми спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» бакалаврського та магістерського рівнів. Вони фактично вирішують надефективну перспективність компетенцій наших студентів у реалізації себе в житті. Так, саме в житті. Наші програми забезпечують унікальними знаннями для успішної реалізації себе:

Із всіма новаціями наших програм та інноваційним процесом навчання, які розроблені і впроваджені та існують тільки в університеті телекомунікацій (що і відрізняє нас від інших закладів вищої освіти) можна ознайомитися на сторінках кафедри Публічного управління та адміністрування та з інформаційних повідомлень кафедри (з новин).

Також чималим досягненням наших програм – є надання уніфікованих управлінських компетентностей, які фактично можуть бути як основними у професійній діяльності (слугувати головною спеціальністю для людини на все життя та у якості базиса для основної професійної справи життя) так і слугувати:

• підґрунтям для подальшого отримання будь-якої іншої спеціальності (навіть зовсім іншого фаху!) та консолідовано поєднувати та узгоджувати різновекторні види освіти людини впродовж життя – завдяки спеціальним компетентностям з управління та маневрування знаннями, закладеним тільки у нашій програмі в ДУТ
  • підсилювачем будь-якої спеціальності - у якості управлінських компетенцій для кар’єрного зростання та розширення професійних спроможностей – завдяки спеціальним компетентностям, закладеним тільки у нашій програмі в ДУТ.

Про це також можна більш детально прочитати із інформації кафедри на сайті ДУТ.