СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ: всі готують теоретиків-математиків, а ми – практиків у галузі ІТ!

13:22, 21-07-2018

Хто такий системний аналітик? Якщо почитати опис цієї спеціальності на сайтах багатьох ВНЗ України, то може скластися враження, що це математик, цілком і повністю занурений в теоретичну науку і має віддалене відношення до реальних потреб сучасної ІТ-сфери.

Але! Не всі вузи однакові!

ДЕРЖАНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ РУЙНУЄ ЗАСТАРІЛИ УЯВЛЕННЯ ПРО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ СИСТЕМНИЙ АНАЛІЗ!

При підготовці навчальних планів спеціальності 124 «Системний аналіз» ми поставили перед собою ряд питань:

• де і ким зможуть працювати наші випускники.
  • на який рівень зарплати вони можуть претендувати.
  • які предмети потрібно викладати, щоб кар'єра випускника не розпочиналася зі слів «Забудьте все, що вам викладали у вузі».
  • як зробити випускника нашого вузу конкурентним на ринку ІТ-вакансій.

Переваги спеціальності «Системний аналіз» у ДУТ:

• наші студенти НАВЧАЮТЬСЯ саме тим ЗНАННЯМ та ВМІННЯМ, ЯКІ НЕОБХІДНІ РОБОТОДАВЦЯМ;
  • ми не обмежуємося «голою теорією», а більше 50% НАВЧАЛЬНОГО ЧАСУ відводимо на ПРАКТИЧНІ І ЛАБОРАТОРНІ ЗАНЯТТЯ;
  • достатні вступні бали дозволять Вам зайняти одне з 10 БЮДЖЕТНИХ МІСЦЬ, а якщо Ваші бали не надто високі, то МОЖНА НАВЧАТИСЯ НА КОНТРАКТІ (6950 грн. денна форма, 4250 грн. заочна форма за семестр);
  • якщо Ви ЗАКІНЧИЛИ КОЛЕДЖ, то МОЖЕТЕ ПОСТУПИТИ НА 2 ЧИ 3 КУРС в залежності від Вашої спеціальності;
  • ПІД ЧАС НАВЧАННЯ Ви можете паралельно ПРОЙТИ СЕРТІФІКАЦІЮ від компаній-партнерів вузу: ІВМ, ORACLE, HEWLETT PACKARD, CISCO - це істотно підвищить ваші шанси на працевлаштування у порівнянні з випускниками інших вузів!

Ви все ще сумніваєтеся, чи вступати на спеціальність 124 «Системний аналіз»? Пропонуємо Вам переконатися в правдивості наших слів!

Де і ким зможуть працювати наші випускники?

Ми проаналізували популярні сайти вакансій і склали список місць, де може знайти себе майбутній системний аналітик:

• ІТ-компанії, які займаються розробкою програмного забезпечення на замовлення (так званий аутсорсинг);
  • державні та комерційні підприємства і компанії, які мають у своїй структурі відділи ІТ;
  • консалтингові компанії, які впроваджують і підтримують інформаційні системи підприємств (1С, Парус, SAP та інші системи);
  • банківські та фінансові установи;
  • органи державного управління;
  • телекомунікаційні компанії;
  • силові структури і відомства;
  • проектні, конструкторські та науково-дослідні організації.

Пропонуємо Вам ознайомитись з приклади конкретних (!!!) вакансій з сайту rabota.ua, який пропонує в цілому 330 вакансій на місяць за запитом «Системний аналітик».

Чому випускники спеціальності «Системний аналіз» нашого вузу затребувані на ринку ІТ-вакансій?

«Главное — количество часов лекций VS количество часов практики. Как вы отнесётесь к художнику, у которого 5 лет образования по специальности «изображение котят», и который каждую неделю имел 30 часов лекций про устройство котят, про методы их изображения, и 8 часов практики? В неделю? При этом половина практики была посвящена повторению теории. Сравните с человеком, который три года на полную ставку рисовал котят!

Правильный метод обучения должен иметь явно больше 50% практики»

Цитата з ресурсу ІТ-спільноти habr.com

Щоб не бути голослівними, пропонуємо Вам самостійно переконатися в тому, що на спеціальності Системний аналіз в Державному університеті телекомунікацій дійсно навчають тому, що стане в нагоді в подальшій роботі.

1. Відкрийте Портал автоматизованої системи управління навчальним процесом ДУТ
  2. Оберіть на сторінці налаштування:

Факультет: Факультет Інформаційних технологій

Спеціальність: 124 Системний аналіз

Курс:1

Група: САД-11

В полі Семестр вкажіть значення от 1 до 8.

Після встановлення всіх необхідних параметрів, Ви зможете продивитись план навчання по кожному семестру: перелік дисциплін, кількість годин лекцій, практик та іншу інформацію.

Більш детальну інформацію про спеціальності 124 «Системний аналіз» і особливості навчання в Державному університеті телекомунікацій можна отримати:

• за посиланням
  • відвідавши нашу сторінку в Facebook
  • особисто за адресою Державний університет телекомунікацій, м. Київ, вул. Солом'янська 7, каб. 202 або в приймальні комісії
  • по телефону (044)249-25-67, (050)470-15-67, (067)573-37-72