Увага! Особливості вступу до магістратури у 2019 році

09:26, 28-02-2019

Шановні бакалаври!

У 2019 році, згідно рішення Міністерства освіти і науки України, змінено Умови прийому на навчання до Державного університету телекомунікацій для здобуття освітнього рівня «Магістр».

Вступ на навчання на спеціальності «Комп’ютерна інженерія», «Інженерія програмного забезпечення», «Кібербезпека», «Менеджмент», «Маркетинг», «Соціологія», «Публічне управління та адміністрування» здійснюється за результатами ЗНО з англійської мови та фахового іспиту (фаховий іспит здається в Університеті).

Реєстрація для складання ЗНО з англійської мови з 13 травня до 1800 03 червня 2019 року:

• Складання ЗНО з англійської мови – 02 липня 2019 року.
  • Складання фахового іспиту – 05 липня - 26 липня 2019 року.
  • Складання додаткових фахових вступних випробувань для вступників, які вступають за іншою спеціальністю – 13 - 30 травня 2019 року.

Вступ на навчання на спеціальність «Телекомунікації та радіотехніка» здійснюється за результатами іспиту з англійської мови та фахового іспиту (іспити здаються в Університеті).

Прийом заяв та документів: з 10 липня  до 1800 23 липня 2019 року.

Проведення іспитів:  26 липня – 04 серпня 2019 року

Вартість навчання – 8-10 тис. грн. на рік, можлива помісячна оплата.

БАЖАЄШ БУТИ УСПІШНИМ - ЗАВІТАЙ ДО НАС!