21 травня починається сесія ЗНО! Абітурієнти-2019 обирають професію

16:00, 10-05-2019

У 2019 році ЗНО пройдуть 355 тис. чоловік. 53% зареєстрованих учасників складають школярі, 37,5% - учні закладів профтехосвіти та вищої освіти.

Перед абітурієнтами постає складне питання - як правильно обрати майбутню професію?

Аналітики відзначають, що найбільшим попитом будуть користуватись фахівці, які пов’язані з інформаційними технологіями і володіють хоча б одною з мов програмування.

Сьогодні ІТ-сектор дає роботу більш як 150 тисячам українців, забезпечує до 4% ВВП країни.

Україна посідає 1 місце за кількістю сертифікованих ІТ-фахівців на душу населення в Центральній та Східній Європі, у нас розташовано понад 110 науково-дослідних і дослідно-конструкторських (R&D) центрів компаній.

Саме наш Університет готує фахівців за всім переліком спеціальностей у сфері телекомунікацій, інформаційних технологій, захисту інформації які займають перші позиції в топ-вакансіях на сайтах пошуку роботи і найбільше користуються попитом в наш час. Найвищі заробітні плати отримують працівники саме нашої сфери.

Підвищений інтерес абітурієнтів 2019 року до навчання у Державному університеті телекомунікацій пояснюється тим, що завдяки навчанню студентів за концептуально новою освітньою моделлю наші випускники повністю відповідають вимогам потенційних роботодавців і мають незаперечні конкурентні переваги на ринку праці.

Вартість навчання за контрактом найбільш економічна серед інших вузів і становить 10 – 16 тис. грн в рік на стаціонарі, 7 – 10 тис. грн – на заочному відділенні, можлива помісячна оплата.

За результатами освітньої діяльності та за високий рівень підготовки фахівців у сфері телекомунікацій та інформаційних технологій на ХХХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта і кар’єра», що відбулася 12-13 квітня 2019 року в Українському домі, Державний університет телекомунікацій крім інших нагород здобув гран-прі у номінаціях:

• «Досягнення у працевлаштуванні випускників вищого навчального закладу»
  • «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази відповідно до вимог науково-технічного прогресу»

Щоденно сайт Університету www.dut.edu.ua відвідують біля 2,5 тисяч користувачів.

Запрошуємо Вас на навчання до найперспективнішого Університету сьогодення!

ЗА НАМИ МАЙБУТНЄ!