Аналіз спеціальності 126 – Інформаційні системи та технології

15:11, 23-05-2019

Основним напрямком спеціальності "126 - Інформаційні системи та технології" є: розробка і практичне використання інформаційних технологій з акцентом на системах Internet of things, Robotics, Cloud сервісах, Big Data.

Особливістю спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» є вивчення теоретичних і методологічних основ та інструментальних засобів створення і використання інформаційних технологій у різних галузях людської діяльності; принципів оптимізації та моделей, методів прийняття рішень при створенні інформаційних систем різного призначення; сучасних технологій проектування та розробки програмного забезпечення; технологій та методів проектування інформаційних систем; апаратних засобів створення і підтримки сучасних інформаційних мереж.

Шановні абітурієнти!

До Вашої уваги пропонується порівняльна характеристика вступу на спеціальність 126 - Інформаційні системи та технології між Державним університетом телекомунікацій та іншими закладами вищої освіти м. Києва.

Показники

Державний університет телекомунікацій

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Національний авіаційний університет

НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Київський національний університет будівництва і архітектури

Роки вступу

Ліцензійний обсяг*

Держзамовлення*/Контракт

Мінімальний прохідний бал на бюджетну форму навчання*

169,5

184,8

180,9

168,5

Кількість набраних студентів на бюджетну форму навчання*/Контрактну форму навчання

Вартість навчання за рік, грн.

19000

* - дані взяті з сайту http://www.vstup.info/ за 2018 рік.

Аналізуючи таблицю, можна зробити висновок, що у абітурієнта є великий шанс потрапити на бюджетну форму навчання в Державний університет телекомунікацій! Тільки тут студента навчать: розробляти та підтримувати інформаційні системи та технології, для чого надають достатній рівень знань з програмування (Java, JavaScript, С++, С#, Python, Swift) та техніки (створення роботизованої техніки, 3D-пристроїв, пристроїв Інтернет речей, пристроїв на основі Arduino, IP-телефонії).

Ми чекаємо саме на тебе!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "126 Інформаційні системи та технології" кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.