Вартість навчання в ДУТ на спеціальності «Системний аналіз» - найкраща серед ВНЗ м. Києва!

10:25, 24-05-2019

Спеціальність 124 «Системний аналіз», випускники якої є ІТ-фахівцями, здатними ставити та вирішувати задачі розробки і супроводу інформаційних технологій, отримує все більшу популярність.

Безумовно, більшість абітурієнтів мріє вступити для навчання по спеціальності на місця державного замовлення, однак реалії життя такі, що значна частина вступників повинна буде обирати місце навчання за контрактом.

Серед вищих навчальних закладів м. Києва Державний університет телекомунікацій вирізняється не тільки інноваційним змістом навчання, а й зваженою позицією щодо вартості навчання. Підтвердженням цього свідчить порівняльна таблиця вартості навчання за спеціальністю «Системний аналіз» у ВНЗ м. Києва. Аналіз проводився серед тих ВНЗ, які проводять навчальний процес повноцінних груп системних аналітиків.

Назва ВНЗ

Вартість року навчання на денній формі, грн.

Вартість року навчання на заочній формі, грн.

Кількість вступників за контрактом у 2018 році

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

32200

2

Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"

24500

3

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

19600

29

Київський національний торговельно-економічний університет

18490 (I курс)

20340 (II курс)

22370 (III курс)

24610 (IV курс)

5

Державний університет телекомунікацій

15250

9300

44

Отже, найдорожчим за спеціальністю «Системний аналіз» серед ВНЗ м. Києва є навчання в КНУ ім. Тараса Шевченка і ДВНЗ «КНЕУ ім. В Гетьмана». Серед всіх ВНЗ м. Києва вирізняється Київський національний торговельно-економічний університет, в якому вартість навчання за перший курс становить 18490, а далі за кожний наступний курс зростає в середньому на 2000 грн.

Порівняно зі всіма іншими ВНЗ м. Києва вартість навчання за спеціальністю «124 – Системний аналіз» в Державному університеті телекомунікацій є найкращою.

Важливо відмітити, що можливість навчання за заочною формою за спеціальністю «Системний аналіз» серед ВНЗ м. Києва присутня тільки в Державному університеті телекомунікацій.

Під час вступної кампанії 2018 року 44 абітурієнти віддали перевагу навчанню в ДУТ за контрактом на спеціальності 124 «Системний аналіз», що перевищує сумарну кількість вступників-контрактників всіх інших ВНЗ м. Києва по цій спеціальності.

Таким чином, навчання на спеціальності 124 «Системний аналіз» в ДУТ – це найбільш доступна можливість отримати перспективну та високооплачувану професію в галузі інформаційних технологій!